II Liceum
images/slajdy/slajd_zso.png

Niedawno już po raz drugi w II LO, dzięki zaangażowaniu i pomysłowości pani Anny Nogi
i pani Karoliny Wilk, odbyła się wspaniała impreza, podczas której królowała amerykańska atmosfera. Szalone stroje inspirowane amerykańskimi horrorami oraz wspaniale przygotowane dekoracje naprawdę robiły wrażenie. Licealiści chętnie wzięli udział we wszystkich konkursach, tj. na najciekawszy strój, najbardziej przerażającą dynię, najlepszą dekorację drzwi do sali, klasowy pokaz choreograficzny przygotowany do amerykańskiej piosenki
oraz na najciekawszy plakat. Oceny dokonywali nie tylko nauczyciele będący członkami
w jury, ale także sami uczniowie. Tradycją II LO stało się zatańczenie belgijki, więc i tego elementu imprezy nie mogło zabraknąć.

Uczniowie świetnie się bawili, więc od razu po imprezie, na gorącą prośbę licealistów, organizatorki obiecały, że za rok amerykańskie klimaty znowu zawitają do Reja.

.