Zajęcia pozalekcyjne
images/slajdy/slajd_zso.png

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 2019/2020

rodzaj zajęć

termin

nauczyciel

fakultet dla maturzystów

j. polski 3B

piątek 7l. (13.40-14.25)

J.Grobelka

 

fakultet dla maturzystów

j. polski 3A

środa 7l. (13.40-14.25)

A.Aleksa

fakultet dla maturzystów

historia

wtorek 15.15-16.00

J.Żółtowska-Widera

fakultet dla maturzystów

matematyka

środa 7l. (13.40-14.25)

M. Tomczyk

fakultet dla maturzystów

biologia

czwartek 8l.(14.30-15.15)

W.Adamus

fakultet dla maturzystów

geografia

środa 0l.(7.10-7.55)

A.Szulczek

fakultet dla maturzystów

j.angielski

poniedziałek 1l.(8.00-8.45)

A.Noga

zajęcia wokalno-muzyczne

zespół Freedom

poniedziałek 14.25-15.20

piątek 13.40-14.25

W.Adamus

konwersacje włoskie

wtorek 8l.(14.30-15.15)

M.Klisiatys

zajęcia rozwijające z j.polskiego dla licealistów

środa 8l.(14.30-15.15)

D.Piechocka

zajęcia wspomagające z

j. polskiego dla licealistów

piątek 8l.(14.30-15.15)

B.Simon

zajęcia wspomagające z matematyki dla licealistów

czwartek 0.(7.10-7.55)

co 2 tygodnie

M.Golly

zajęcia wspomagające z j.angielskiego dla kl.I LO

czwartek 7l. 14.30-15.15

J.Legomińska

kawiarenka literacka dla licealistów

1 środa miesiąca

8l.(14.30-15.15)

J.Grobelka

D.Piechocka

kółko psychologiczne

2,4 środa miesiąca

15.15-16.15

M.Grela

kółko pedagogiczne

1 czwartek miesiąca

8l.(14.30-15.15)

B.Malińska

SKS-piłka siatkowa

poniedziałek 15.15-16.45

E. Jakubczyk

SKS-piłka koszykowa, siatkowa

czwartek 15.15-17.00

K. Sochaczewska

Coolturalni

koło teatralne

czwartek 8l.(14.30-15.15)

A.Aleksa

K.Wilk

ITALOVE-zajęcia artystyczno- językowe

świetlica

czwartek 8l.(14.30-15.15)

M.Klisiatys

kółko matematyczne

szkoła podstawowa kl.I

czwartek 5l.(11.45-12.30)

A.Wielgus

gry i zabawy ruchowe dla najmłodszych

wtorek 6l.(12.45-13.30)

E.Jakubczyk

Wiolinki”

zajęcia wokalno-muzyczne dla najmłodzszych

czwartek 5l.(11.45-12.30)

K.Miska

kodowanie na dywanie

wtorek 6l.(12.45-13.30)

J.Garasimowicz-Iwan

zajęcia rozwijające

z j. angielskiego

czwartek 1l.(8.00-8.45)

A.Noga

koło fotograficzne

wg umowy z nauczycielem

M. Kuś

język grecki-podstawy

wg umowy z nauczycielem

M.Kuś

zajęcia rozwijające z informatyki dla kl.5

piątek 2l.(8.50-9.35)

D. Balwierz

zajęcia przyrodnicze dla kl.5

1 raz w miesiącu wg grafiku

A.Kochan,D.Kremer